http://www.dansit.no/utlysninger/nyhet-multiplie-dansefestival-2020-er-avlyst/http://www.dansit.no/hjem/kontakt/
Hva skjer
Vi tilbyr
Nyheter/utlysninger

Fullt program

DansiT initierer og inngår i ulike former for co-produksjoner, mottar gjestespill, er turnéarrangør for dans i Midt-Norge, og arrangerer Multiplié dansefestival. I tillegg arrangeres visningsplattformer som Åpen Scene for dans og studiovisninger.

DansiT har fokus på dansefilm gjennom å være norsk partner i den internasjonale dansefilmkonkurransen 60secondsdance, i tillegg til å programmere dansefilmprogrammet «Multiplié dansefilm» under Minimalen Kortfilmfestival.

DansiT samarbeider tett med ulike kunstaktører, teatre og arenaer i Trondheim og Midt-Norge i forbindelse med dette arbeidet.

21. april - kl.12:30 AVLYST: «The Missing Score, A Requiem for a Solo» – Maryam Bagheri Nesami (IR)

21. april - kl.14:00 AVLYST – Foredrag: Dancing Towards Inclusion – Karen Schupp (US)

21. april - kl.18:00 AVLYST – The Olympic Games – BERSANI | D’AGOSTIN (IT)

21. april - kl.20:00 AVLYST – TIDE – Bára Sigfúsdóttir og Eivind Lønning (IS/NO)

22. april - kl.12:00 AVLYST – Workshop: Chiara Bersani

22. april - kl.14:00 AVLYST – Shadow Ground – Michael Aspli / Art Force (NO)

22. april - kl.18:00 AVLYST – Shadow Ground – Michael Aspli / Art Force (NO)

22. april - kl.19:30 AVLYST – Entitled – Stian Danielsen (NO)

22. april - kl.21:00 AVLYST – Fifty ways to leave a shape – Siri Jøntvedt (NO)

23. april - kl.00:00 AVLYST – Konferanse: Future(s) of Dance Education(s): Opportunities and Challenges

23. april - kl.10:00 AVLYST – Workshop: Jump Rhythm® Technique – Brandi Coleman (US)

23. april - kl.18:00 AVLYST – Your shadow – Dreamscreen Productions / Kristina Gjems (NO)

23. april - kl.19:30 AVLYST – Seeking Unicorns – Chiara Bersani (IT)

23. april - kl.20:45 AVLYST – +- – Corentin JPM LEVEN (NO)

24. april - kl.00:00 AVLYST – Konferanse: Future(s) of Dance Education(s): Opportunities and Challenges

24. april - kl.09:30 UTSATT: Arrangørseminar ved Dansenett Norge

24. april - kl.15:00 AVLYST – Your shadow – Dreamscreen Productions / Kristina Gjems (NO)

24. april - kl.17:30 AVLYST – Rhythm is a Dancer – Janne Eraker (NO)

24. april - kl.19:00 AVLYST – Alt nå – Eivind Seljeseth (NO)

24. april - kl.20:30 AVLYST – STATE – Ingri Fiksdal og Jonas Corell Petersen (NO/DK)

25. april - kl.00:00 AVLYST – Konferanse: Future(s) of Dance Education(s): Opportunities and Challenges

25. april - kl.12:00 AVLYST – Multiplié goes Urban!

26. april - kl.13:00 AVLYST – Tumble in the Jungle – Inger Cecilie Bertrán de Lis (NO)

26. april - kl.15:00 AVLYST – Tumble in the Jungle – Inger Cecilie Bertrán de Lis (NO)

22. mai - kl.00:00 Kurs: Bergen Body Work / Mumu Morwitzer : Anatomy Trains in Motion

23. mai - kl.00:00 Kurs: Bergen Body Work / Mumu Morwitzer : Anatomy Trains in Motion

24. mai - kl.00:00 Kurs: Bergen Body Work / Mumu Morwitzer : Anatomy Trains in Motion

30. mai - kl.15:00 Barnesøndag: Garage – Cirka Teater (NO)

31. mai - kl.14:00 Barnesøndag: Garage – Cirka Teater (NO)

31. mai - kl.17:00 Barnesøndag: Garage – Cirka Teater (NO)

← Vis tidligere
×