http://www.dansit.no/residens/fredrik-petrov-folklore/http://www.dansit.no/aktiviteter/quantum-entanglement/http://www.dansit.no/aktiviteter/utsatt-sacrificing-motorpsycho-og-impure-company-no-ir/http://www.dansit.no/aktiviteter/circus-absence/http://www.dansit.no/aktiviteter/penga-eller-livet-et-fagprogram-om-a-forvalte-resurser-og-skape-en-baerekraftig-kunstnerkarriere/http://www.dansit.no/hjem/om-dansit/
Hva skjer
Vi tilbyr
Nyheter/utlysninger

PRODA

PRODA er en egen stiftelse som arbeider for å fremme et kontinuerlig tilbud om danseteknisk og faglig utvikling for profesjonelle dansekunstnere gjennom gratis trening, uavhengig av den enkelte dansekunstners organisasjonsmessige tilknytning. Dette bidrar til å opprettholde og utvikle kunstneriske ferdigheter hos dansere, pedagoger og koreografer som driver utadrettet arbeid i sitt kunstfag i Norge.

Kontakt PRODA Sør-Trøndelag Besøk PRODA.no

22. oktober - kl.10:30 Improvisasjon med Fredrik Petrov

19. oktober - kl.18:30 Avlyst: PRODA med Anne Lise Rønne fra Carte Blanche

10. oktober - kl.10:00 PRODA med Daniel Mariblanca (Møre og Romsdal – Kristiansund)

7. oktober - kl.10:00 PRODA med James Wilton (Møre og Romsdal – Kristiansund)

1. oktober - kl.10:00 Hiphop med Mina Skjervheim

24. september - kl.10:30 Hiphop med Mina Skjervheim

17. september - kl.10:00 Samtidsdans med Marianne Kjærsund

27. august - kl.10:00 Floorwork med Karoline Bergh Ellingsen

20. august - kl.10:00 Floorwork med Karoline Bergh Ellingsen

11. juni - kl.10:30 Waacking med Ronald Belaza (OBS! Påmelding!)

4. juni - kl.11:30 Waacking med Ronald Belaza (OBS! Påmelding!)

14. mai - kl.10:00 Samtidsdans med Marie Rechsteiner (OBS! Påmelding!)

7. mai - kl.11:30 PRODA med Marcela Giesche (avlyst)

7. mai - kl.11:30 Samtidsdans med Marie Rechsteiner (OBS! Påmelding!)

30. april - kl.10:30 Floorwork med Karoline Bergh Ellingsen (OBS! Påmelding)

9. april - kl.11:30 Floorwork med Karoline Bergh Ellingsen (OBS! Påmelding)

19. mars - kl.10:30 Progressing Ballet Technique med Maia Dullaert (OBS! Påmelding!)

12. mars - kl.11:30 Ei kunstnarleg deling med Anna Einemo Frøysland (OBS! påmelding!)

5. mars - kl.10:30 Progressing Ballet Technique med Maia Dullaert (OBS! Påmelding!)

26. februar - kl.10:30 Klassisk med Martha Standal (NB: påmelding)

19. februar - kl.10:30 Klassisk med Martha Standal (NB: påmelding)

12. februar - kl.10:30 PRODA med Kari Hoaas (NB: påmelding)

5. februar - kl.14:00 Jazz med Benedicte Schybaj (NB: påmelding)

29. januar - kl.10:30 Musical Theatre Choreography med Sarah Kitson (NB: påmelding)

22. januar - kl.10:30 Musical Theatre Choreography med Sarah Kitson (NB: påmelding)

15. januar - kl.10:30 AVLYST Countertechnique med Nina Wollny

8. januar - kl.11:30 AVLYST Countertechnique med Nina Wollny

13. desember - kl.11:00 AVLYST! PRODA Møre og Romsdal: Jazz med Geir Baldersheim Leirvåg

2. desember - kl.10:00 Samtidsdans med Marie Rechsteiner

27. november - kl.10:00 PRODA med Dawid Lorenc (Carte Blanche)

20. november - kl.10:00 Samtidsdans med Marie Rechsteiner

8. november - kl.11:00 Vogue Femme med Cassandra Moldenhauer

6. november - kl.10:00 Musical Theatre Choreography med Sarah Kitson

30. oktober - kl.18:00 AVLYST Countertechnique med Nina Wollny

23. oktober - kl.10:00 Floorwork med Karoline Bergh Ellingsen

16. oktober - kl.10:30 AVLYST Countertechnique med Nina Wollny

2. oktober - kl.11:30 Floorwork med Karoline Bergh Ellingsen

25. september - kl.18:00 Floorwork med Michael Aspli

18. september - kl.10:30 Jazz med Benedicte Schybaj

11. september - kl.10:30 Jazz med Benedicte Schybaj

28. august - kl.10:00 Floorwork med Michael Aspli

22. august - kl.10:30 Ballett med Martha Standal

21. august - kl.09:00 Ballett med Martha Standal

5. juni - kl.10:00 Contemporary barre med Kine Kvarme Tørring

29. mai - kl.10:00 Contemporary barre med Kine Kvarme Tørring

15. mai - kl.11:30 Waacking med Ronald Belaza

13. mai - kl.10:00 Waacking med Ronald Belaza

29. april - kl.10:00 AVLYST: Contemporary med Sarah Foster-Sproull (NZ)

3. april - kl.10:00 AVLYST: Floorwork med Michael Aspli

27. mars - kl.10:00 AVLYST: Improvisasjon og bevegelse med Siri Jøntvedt

6. mars - kl.10:00 Jazz med Gustav Kvale

28. februar - kl.13:30 Countertechnique med Nina Wollny

21. februar - kl.10:00 Jazz med Gustav Kvale

14. februar - kl.11:00 Countertechnique med Nina Wollny

7. februar - kl.10:00 Ballett med Martha Standal

24. januar - kl.10:00 Ballett med Martha Standal

13. desember - kl.09:30 PRODA med Kine Kvarme Tørring

6. desember - kl.11:30 PRODA med Kine Kvarme Tørring

27. november - kl.10:00 PRODA med Rebecka Lange

22. november - kl.10:00 PRODA med Rebecka Lange

12. november - kl.10:00 PRODA med Cecilie Lindeman Steen

1. november - kl.13:30 Countertechnique med Nina Wollny

25. oktober - kl.10:00 Countertechnique med Nina Wollny

18. oktober - kl.11:00 PRODA med Carte Blanche

4. oktober - kl.10:00 PRODA med Karoline Bergh Ellingsen

29. september - kl.12:00 PRODA med Ingvild Vaagsether (Molde)

13. september - kl.09:30 PRODA med Karoline Bergh Ellingsen

21. juni - kl.09:30 T’ai Chi med Kristina Gjems

14. juni - kl.09:30 T’ai Chi med Kristina Gjems

10. mai - kl.10:30 Jazz med Gard Hjertaas Bjørnson

3. mai - kl.10:30 Jazz med Gard Hjertaas Bjørnson

26. april - kl.10:30 Jazz med Gard Hjertaas Bjørnson

6. april - kl.10:00 Workshop: Stereotypemixing – Th’Line (NO)

5. april - kl.10:00 Workshop: Skriving som koreografisk praksis – Styve Holte/Kongsness (NO)

4. april - kl.10:00 Workshop: hello movement – Geir Hytten (NO

3. april - kl.12:00 Workshop: body as a landscape – fieldworks (NO/JP/BG)

2. april - kl.10:00 Workshop: Dans er dans er dans – Cecilie Lindeman Steen (NO)

18. mars - kl.09:30 Samtidsdans med Adrian Bartczak fra Carte Blanche

17. mars - kl.11:30 PRODA med Karen Høybakk Mikalsen og Erikk McKenzie

8. mars - kl.09:30 Countertechnique med Nina Wollny

1. mars - kl.13:00 Jerahuni-technique med Mcintosh Jerahuni

11. februar - kl.10:00 PRODA med Won Won Myeong

8. februar - kl.09:30 Samtidsdans med Ulf Nilseng

1. februar - kl.10:00 Countertechnique med Nina Wollny

5. januar - kl.10:30 PRODA med Yaniv Cohen

4. januar - kl.17:30 PRODA med Yaniv Cohen

3. januar - kl.17:30 PRODA med Yaniv Cohen

7. desember - kl.12:00 PRODA med Helle Siljeholm (OBS! På Teaterhuset Avant Garden!)

30. november - kl.10:30 Jazz med Benedicte Schybaj

23. november - kl.10:30 Countertechnique med Nina Wollny

16. november - kl.10:30 Jazz med Mariama Slåttøy

9. november - kl.10:30 Do a little dance – make a little yoga

2. november - kl.10:30 Do a little dance – make a little yoga

26. oktober - kl.10:30 Fusjon moderne ballett og contemporary jazz med Kine Kvarme Tørring

5. oktober - kl.10:30 Jazz med Benedicte Schybaj

28. september - kl.10:45 Jazz med Tine Aspaas

21. september - kl.09:30 PRODA med Karoline Bergh Ellingsen

11. august - kl.10:30 Orbiting the body/ samtidsdans med Erik Kaiel

15. juni - kl.09:30 PRODA med Jon Filip Fahlstrøm

2. juni - kl.10:30 PRODA i Kristiansund: contemporary ballett og contemporary jazz med Kine Kvarme Tørring

25. mai - kl.09:30 Fusjon moderne ballett og contemporary jazz med Kine Kvarme Tørring

24. april - kl.09:30 PRODA med Rose Martin

20. april - kl.09:30 Fusjon moderne ballett og contemporary jazz med Kine Kvarme Tørring

13. april - kl.09:00 BreakfastClubbin med Grenne/Holte (NO)

12. april - kl.09:00 Morgenklasse med ÅPNINGER (NO)

11. april - kl.09:00 Embodied FlowTM yoga med Magnus Myhr (NO)

10. april - kl.09:00 Kundalini yoga med Kristine Karåla Øren (NO)

6. april - kl.09:30 Samtidsdans med Katja Schia

16. mars - kl.09:30 Jazz med Emilie F. Moen

9. mars - kl.09:30 Samtidsdans med Tonje Solemdal Hellem

2. mars - kl.09:30 Samtidsdans med Tonje Solemdal Hellem

16. februar - kl.09:30 Samtidsdans med Rannei Grenne

9. februar - kl.09:30 Samtidsdans med Rannei Grenne

26. januar - kl.10:30 Samtidsdans med Rebecka Lange

19. januar - kl.10:30 Samtidsdans med Rebecka Lange

13. januar - kl.11:00 Workshop med Ida Wigdel

6. januar - kl.11:00 Countertechnique med Nina Wollny

5. januar - kl.10:30 Countertechnique med Nina Wollny

1. desember - kl.10:30 Jazz med Benedicte Schybaj

24. november - kl.09:30 Klassisk med Martha Standal

17. november - kl.09:30 Klassisk med Martha Standal

10. november - kl.10:30 Jazz med Benedicte Schybaj

3. november - kl.09:30 Klassisk med Suzie Davies

27. oktober - kl.09:30 Klassisk med Suzie Davies

13. oktober - kl.10:30 PRODA med Guro Rimeslåtten (Carte Blanche)

29. september - kl.09:30 Improvisasjon med Rannei Grenne

15. september - kl.09:30 Klassisk med Martha Standal

8. september - kl.10:30 Jazz med Benedicte Schybaj

1. september - kl.09:30 Samtidsdans med Rebecka Lange

25. august - kl.09:30 Samtidsdans med Rebecka Lange

11. august - kl.09:30 Improvisasjon og partnerarbeid med Siri Jøntvedt

10. august - kl.09:30 Improvisasjon og partnerarbeid med Siri Jøntvedt

5. mai - kl.14:00 Samtidsdans/jazz med Dance Theatre Uganda

29. april - kl.10:00 Klassisk med Suzie Davies

21. april - kl.14:30 Samtidsdans med Rósa Ómarsdóttir

7. april - kl.10:00 Klassisk med Anna Hop

24. mars - kl.14:30 Improvisasjon med Benjamin Pohlig

17. mars - kl.14:00 Jazz med Heidi Grøtte

10. mars - kl.14:00 Jazz med Heidi Grøtte

17. februar - kl.14:30 Jazz med Benedicte Schybaj

10. februar - kl.14:30 Jazz med Benedicte Schybaj

30. januar - kl.09:00 Klassisk med Martha Standal

23. januar - kl.09:30 Moderne med Carmen Moreira

16. januar - kl.09:00 Klassisk med Martha Standal

8. januar - kl.11:00 Gaga med Natalia Vik

7. januar - kl.11:00 Gaga med Natalia Vik

6. januar - kl.14:00 Gaga med Natalia Vik

10. desember - kl.16:00 Moderne med Live Strugstad

9. desember - kl.17:00 Moderne med Live Strugstad

2. desember - kl.14:00 Klassisk med Anna Hop

21. november - kl.09:30 Samtidsdans med Vebjørn Sundby

11. november - kl.14:00 Jazz med Benedicte Schybaj

4. november - kl.14:30 Samtidsdans med Nina Biong og Katja Schia

31. oktober - kl.09:30 Countertechnique med Nina Wollny

24. oktober - kl.09:30 Countertechnique med Nina Wollny

17. oktober - kl.09:30 Samtidsdans med Marianne Kjærsund

14. oktober - kl.17:30 Klassisk med Anna Hop

16. september - kl.14:00 Jazz med Benedicte Schybaj

9. september - kl.14:00 Klassisk med Anna Hop

2. september - kl.14:00 Jazz med Benedicte Schybaj

2. mai - kl.09:00 Klassisk med Anna Hop

25. april - kl.09:00 Klassisk med Martha Standal

11. april - kl.09:30 Samtidsdans med Cecilie Lindeman Steen

1. april - kl.14:00 Samtidsdans med Cecilie Lindeman Steen

8. mars - kl.10:00 Countertechnique med Nina Wollny

2. mars - kl.13:00 Countertechnique med Nina Wollny

23. februar - kl.10:00 Jazz med Eirik Tangnes

15. februar - kl.09:00 Releaseteknikk med Ingeborg Sanders

9. februar - kl.10:00 Jazz med Eirik Tangnes

31. januar - kl.14:00 Hiphop/house med Jens Trinidad

12. januar - kl.17:30 Samtidsdans med Vebjørn Sundby

6. januar - kl.17:30 Klassisk med Martha Standal

5. januar - kl.17:30 Klassisk med Martha Standal

13. desember - kl.12:00 Jazzteknikk med Tine Aspaas

1. desember - kl.09:00 Releaseklasse med Maria Ulvestad

21. november - kl.10:00 Gulvarbeid med Jon Filip Fahlstrøm

5. september - kl.10:00 BASTARD SPESIAL! Thibault Lac

3. september - kl.09:30 BASTARD SPESIAL! Tale Dolven & Gabel Eiben

2. september - kl.09:30 BASTARD SPESIAL! Simon Mayer: Tradition Remixed

12. august - kl.10:00 Moderne med Eirik Tangnes

11. august - kl.10:00 Moderne med Eirik Tangnes

21. mai - kl.09:30 Improvisasjon med Kenneth Bruun Carlson

11. mai - kl.09:30 Ballett med Marita Mesloe Skaiaa

4. mai - kl.09:30 Ballett med Marita Mesloe Skaiaa

13. april - kl.09:00 Samtidsdans med Heidi Rustgaard fra h2dance

16. mars - kl.09:00 Improvisasjon med Jon Filip Fahlstrøm

7. mars - kl.11:00 Samtidsdans med Marianne Kjærsund

2. mars - kl.09:00 Improvisasjon med Jon Filip Fahlstrøm

23. februar - kl.00:00 Classical ballet with Analú Zidko – Cancelled!

2. februar - kl.09:30 Moderne med Nina Biong

26. januar - kl.09:30 Moderne med Nina Biong

9. januar - kl.10:00 Hip-Hop med Huyen Huynh

8. januar - kl.13:30 Faglig forum for dansepedagoger

8. januar - kl.11:45 Hip-Hop med Huyen Huynh

8. januar - kl.10:00 Jazz med Siv Stormo-Gaustad

7. januar - kl.11:00 Jazz med Siv Stormo-Gaustad

6. januar - kl.10:00 Hip-Hop med Hulda Vestvik

5. januar - kl.10:00 Hip-Hop med Hulda Vestvik

12. desember - kl.10:00 Jazz med Kine Kvarme Tørring

5. desember - kl.10:00 Jazz med Kine Kvarme Tørring

21. november - kl.10:00 Ragga Hip-hop med Ida Skaret Fjøseide

14. november - kl.09:00 Ragga Hip-hop med Ida Skaret Fjøseide

5. november - kl.09:00 Pilates med Jessica Walvåg

29. oktober - kl.09:00 Pilates med Jessica Walvåg

22. oktober - kl.09:00 Pilates med Jessica Walvåg

13. oktober - kl.10:00 Improvisasjon med Kristine Nilsen Oma

6. oktober - kl.10:00 Yoga med Emilie Thun

3. oktober - kl.17:30 Yoga med Emilie Thun

29. september - kl.10:00 Yoga med Emilie Thun

22. september - kl.10:00 Yoga med Emilie Thun

6. september - kl.12:00 Gaga with Shi Pratt

5. september - kl.17:30 Gaga with Shi Pratt

13. august - kl.10:00 Moderne ballett med Janne Eck-Olsen

12. august - kl.11:15 Contemporary repertoire workshop with Yaniv Cohen

12. august - kl.09:30 Contemporary Dance with Yaniv Cohen

11. august - kl.10:00 Moderne ballett med Janne Eck-Olsen

20. juni - kl.09:00 Samtidsdans med Marianne Kjærsund

19. juni - kl.09:00 Samtidsdans med Marianne Kjærsund

18. juni - kl.09:00 Samtidsdans med Marianne Kjærsund

17. juni - kl.09:00 Samtidsdans med Marianne Kjærsund

16. juni - kl.10:00 Samtidsdans med Marianne Kjærsund

25. mai - kl.10:00 Workshop with Katarina Eriksson

24. mai - kl.10:00 Workshop with Katarina Eriksson

5. mai - kl.09:00 Samtidsdans med Erikk Mckenzie

28. april - kl.10:00 Ragga Hip-hop med Ida Skaret Fjøseide

5. april - kl.12:00 Workshop: Marte F. Sarre / Thomas L. Gundersen

4. april - kl.10:00 Workshop: Mute Company

3. april - kl.12:30 Workshop: Philip Channells

3. april - kl.10:00 Workshop: Favela Vera Ortiz

2. april - kl.10:00 Workshop: Terje Tjøme Mossige / Øyvind Jørgensen

Vis kommende →
×