http://www.dansit.no/residens/fredrik-petrov-folklore/http://www.dansit.no/aktiviteter/quantum-entanglement/http://www.dansit.no/aktiviteter/utsatt-sacrificing-motorpsycho-og-impure-company-no-ir/http://www.dansit.no/aktiviteter/circus-absence/http://www.dansit.no/aktiviteter/penga-eller-livet-et-fagprogram-om-a-forvalte-resurser-og-skape-en-baerekraftig-kunstnerkarriere/http://www.dansit.no/hjem/om-dansit/
Hva skjer
Vi tilbyr
Nyheter/utlysninger
http://www.dansit.no/aktiviteter/utsatt-sacrificing-motorpsycho-og-impure-company-no-ir/

Forestillinger

DansiT presenterer danseforestillinger for publikum ved å initiere og inngå i ulike former for co-produksjoner, motta gjestespill, arrangere Multiplié dansefestival, og som partner og turnéarrangør i Midt-Norge for Dansenett Norge.

Under finner du en samlet oversikt over alle forestillinger som arrangeres av eller i samarbeid med DansiT.

24. oktober - kl.14:00 Quantum Entanglement #2 – Guo/Løhre/Schmidt

23. oktober - kl.14:00 Quantum Entanglement #2 – Guo/Løhre/Schmidt

13. oktober - kl.19:00 Danseaften – Mina Weider (NO)

12. oktober - kl.19:00 Danseaften – Mina Weider (NO)

9. oktober - kl.19:00 Jakob – Tony Tran (NO)

8. oktober - kl.19:00 Jakob – Tony Tran (NO)

26. september - kl.17:00 FORELSKA! – Kompani Morell (NO)

26. september - kl.15:00 FORELSKA! – Kompani Morell (NO)

20. september - kl.22:00 Fest for byen

19. september - kl.20:00 Bad Dante Bad English Bad Opera (Part 1) – Spreafico Eckly (NO/UK)

18. september - kl.20:00 Bad Dante Bad English Bad Opera (Part 1) – Spreafico Eckly (NO/UK)

18. september - kl.19:00 Groove – Marianne Kjærsund (NO)

17. september - kl.21:00 Kulturnatt Trondheim 2021

17. september - kl.20:00 Kulturnatt 2021: Frosne øyeblikk – Gyrid Nordal Kaldestad

17. september - kl.19:00 Groove – Marianne Kjærsund (NO)

17. september - kl.16:00 Kulturnatt Trondheim 2021

9. september - kl.19:00 Butch Tribute – Sterud/Kongsness (NO)

8. september - kl.19:00 Butch Tribute – Sterud/Kongsness (NO)

5. september - kl.19:00 Alt nå – Eivind Seljeseth (NO)

5. september - kl.16:00 Skeleton Woman – Becker/Langgård (NO)

5. september - kl.15:00 Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

5. september - kl.14:00 Skeleton Woman – Becker/Langgård (NO)

5. september - kl.13:00 Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

5. september - kl.12:00 Resisting Extinction – BodyCartography Project / Olive Bieringa og Otto Ramstad

4. september - kl.19:00 Alt nå – Eivind Seljeseth (NO)

4. september - kl.16:00 Skeleton Woman – Becker/Langgård (NO)

4. september - kl.14:00 Skeleton Woman – Becker/Langgård (NO)

4. september - kl.12:00 Resisting Extinction – BodyCartography Project / Olive Bieringa og Otto Ramstad

3. september - kl.19:00 Filmkonsert: Brudeferden i Hardanger

3. september - kl.14:00 Resisting Extinction – BodyCartography Project / Olive Bieringa og Otto Ramstad

2. september - kl.18:00 Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

2. september - kl.14:00 Resisting Extinction – BodyCartography Project / Olive Bieringa og Otto Ramstad

31. august - kl.18:00 Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

22. august - kl.19:00 Skal vi grille? – Sir Grand Lear (DK/NO)

22. august - kl.14:00 Byen i bevegelse – Aspli, Hoang, Rechsteiner og Schmidt

22. august - kl.13:00 Skal vi grille? – Sir Grand Lear (DK/NO)

21. august - kl.12:00 Byen i bevegelse – Aspli, Hoang, Rechsteiner og Schmidt

21. august - kl.00:00 Fest for byen

18. august - kl.07:00 How to read water #3: 1:1 – Schmidt / Ellingsen

17. august - kl.19:00 How to read water #3 – Anna Thu Schmidt (NO/DE)

17. august - kl.07:00 How to read water #3: 1:1 – Schmidt / Ellingsen

5. juni - kl.14:00 Stillhet og mørke – Winsnes/Ålskog

5. juni - kl.13:00 Stillhet og mørke – Winsnes/Ålskog

4. juni - kl.19:00 AVLYST: Underneath – Roskva Yasmin Andersen/KOLLEKTIVNI (NO)

3. juni - kl.19:00 AVLYST: Underneath – Roskva Yasmin Andersen/KOLLEKTIVNI (NO)

30. mai - kl.14:30 Flekker – Y to C – Yaniv Cohen (NO/IL)

30. mai - kl.13:00 Flekker – Y to C – Yaniv Cohen (NO/IL)

8. mai - kl.12:30 Rhythm is a Dancer – Janne Eraker (NO)

7. mai - kl.20:00 Rhythm is a Dancer – Janne Eraker (NO)

25. april - kl.19:00 ImproSTUNT – Anna Thu Schmidt (DE)

25. april - kl.17:00 ImproSTUNT – Anna Thu Schmidt (DE)

25. april - kl.15:00 UTSATT: Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

25. april - kl.13:00 UTSATT: Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

24. april - kl.20:30 AVLYST: Postmodern Cool – Inés Belli (NO)

24. april - kl.19:30 UTSATT: fifty ways to leave a shape – Siri Jøntvedt (NO)

24. april - kl.19:00 UTSATT: Alt nå – Eivind Seljeseth (NO)

24. april - kl.11:00 UTSATT: Byen i bevegelse – Aspli/Hoang/Rechsteiner/Schmidt

23. april - kl.19:30 UTSATT: fifty ways to leave a shape – Siri Jøntvedt (NO)

22. april - kl.18:00 UTSATT: Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

21. april - kl.18:00 UTSATT: Danseaften – Mina Weider (NO)

20. april - kl.20:00 UTSATT: Danseaften – Mina Weider (NO)

20. april - kl.18:00 UTSATT: Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

18. april - kl.16:00 UTSATT: Skeleton Woman – Becker/Langgård (NO)

18. april - kl.14:00 UTSATT: Skeleton Woman – Becker/Langgård (NO)

17. april - kl.16:00 UTSATT: Skeleton Woman – Becker/Langgård (NO)

17. april - kl.14:00 UTSATT: Skeleton Woman – Becker/Langgård (NO)

16. april - kl.18:00 UTSATT: Butch Tribute – Sterud/Kongsness (NO)

15. april - kl.18:00 UTSATT: Butch Tribute – Sterud/Kongsness (NO)

11. april - kl.20:00 DEUX – Jenny Beyer / Nina Wollny / Chris Leuenberger (DE)

10. april - kl.20:00 DEUX – Jenny Beyer / Nina Wollny / Chris Leuenberger (DE)

9. april - kl.20:00 DEUX – Jenny Beyer / Nina Wollny / Chris Leuenberger (DE)

8. april - kl.20:00 DEUX – Jenny Beyer / Nina Wollny / Chris Leuenberger (DE)

7. april - kl.20:00 DEUX – Jenny Beyer / Nina Wollny / Chris Leuenberger (DE)

27. mars - kl.16:00 DUS – Den Unge Scenen

27. mars - kl.14:00 DUS – Den Unge Scenen

27. mars - kl.12:00 DUS – Den Unge Scenen

26. mars - kl.16:00 DUS – Den Unge Scenen

26. mars - kl.14:00 DUS – Den Unge Scenen

26. mars - kl.12:00 DUS – Den Unge Scenen

13. mars - kl.19:00 Still – Anna Einemo Frøysland (NO)

28. februar - kl.15:00 FORELSKA! – Kompani Morell (NO)

28. februar - kl.13:00 FORELSKA! – Kompani Morell (NO)

21. februar - kl.15:00 Tumble in the Jungle – Inger Cecilie Bertrán de Lis (NO)

21. februar - kl.13:00 Tumble in the Jungle – Inger Cecilie Bertrán de Lis (NO)

12. desember - kl.18:00 Hjem, kjære hjem – Danselaboratoriet

29. november - kl.15:30 Våkenatt – Konstellasjonen (NO)

29. november - kl.14:00 gaME – Av Lorenc/Bartczak (PL)

29. november - kl.12:30 gaME – Av Lorenc/Bartczak (PL)

28. november - kl.19:00 Nororoca – Carte Blanche (NO) / Lia Rodrigues (BRA)

28. november - kl.15:00 Våkenatt – Konstellasjonen (NO)

28. november - kl.12:00 Våkenatt – Konstellasjonen (NO)

27. november - kl.19:00 Nororoca – Carte Blanche (NO) / Lia Rodrigues (BRA)

25. november - kl.19:00 And yes I said yes I will yes – Av Caroline Eckly & Marcelo Evelin

14. november - kl.19:00 How to die – Inopiné – Mia Habib (NO)

13. november - kl.19:00 How to die – Inopiné – Mia Habib (NO)

11. november - kl.19:00 Forest within – Michael Aspli

11. november - kl.13:00 Forest within – Michael Aspli

10. november - kl.19:00 Forest within – Michael Aspli

7. november - kl.21:00 Solidarność / Solidaritet

7. november - kl.19:00 Solidarność / Solidaritet

7. november - kl.11:30 UTSATT: Dip into: Breaking & Vogue – med ILL-Abilities og Cassandra Moldenhauer

6. november - kl.19:00 Solidarność / Solidaritet

31. oktober - kl.13:00 SIDESPRANG Trondheim: Jasper Siverts

25. oktober - kl.12:00 Katitzi – Teater Fusentast (NO)

22. oktober - kl.19:00 Panflutes & Paperwork – Ingrid Berger Myhre og Lasse Passage

21. oktober - kl.19:00 Panflutes & Paperwork – Ingrid Berger Myhre og Lasse Passage

18. oktober - kl.14:00 Himmel og Hav – Teater Fot (NO)

18. oktober - kl.12:00 Himmel og Hav – Teater Fot (NO)

13. oktober - kl.19:00 Entitled – Stian Danielsen

12. oktober - kl.19:00 Entitled – Stian Danielsen

27. september - kl.15:00 INNI – Biong / Schia

27. september - kl.13:00 INNI – Biong / Schia

6. september - kl.17:00 Sesongåpning: +- – Corentin JPM Leven

6. september - kl.14:30 Sesongåpning: Kirkedanseren – Marie Bergby Handeland (NO)

5. september - kl.19:30 Sesongåpning: The Big Dream – VERK Produksjoner (NO)

5. september - kl.18:00 Sesongåpning: +- – Corentin JPM Leven

5. september - kl.13:00 Sesongåpning: Kirkedanseren – Marie Bergby Handeland (NO)

4. september - kl.20:00 Sesongåpning: Lowlands (FL) – Findlay//Sandsmark (US/NO)

4. september - kl.18:00 Sesongåpning: The Big Dream – VERK Produksjoner (NO)

4. september - kl.17:00 Sesongåpning: Kirkedanseren – Marie Bergby Handeland (NO)

3. september - kl.19:30 Sesongåpning: Lowlands (FL) – Findlay//Sandsmark (US/NO)

3. september - kl.18:00 Sesongåpning: Stars in a piece with no name – Bente Alice Westgård (NO)

14. juni - kl.14:00 Quantum Entanglement – Guo/Løhre/Schmidt

13. juni - kl.19:00 Quantum Entanglement – Guo/Løhre/Schmidt

31. mai - kl.17:00 AVLYST: Garage – Cirka Teater (NO)

31. mai - kl.14:00 AVLYST: Garage – Cirka Teater (NO)

30. mai - kl.15:00 AVLYST: Garage – Cirka Teater (NO)

26. april - kl.15:00 AVLYST: Tumble in the Jungle – Inger Cecilie Bertrán de Lis (NO)

26. april - kl.13:00 AVLYST: Tumble in the Jungle – Inger Cecilie Bertrán de Lis (NO)

24. april - kl.20:30 AVLYST: STATE – Ingri Fiksdal og Jonas Corell Petersen (NO/DK)

24. april - kl.19:00 AVLYST: Alt nå – Eivind Seljeseth (NO)

24. april - kl.17:30 AVLYST: Rhythm is a Dancer – Janne Eraker (NO)

24. april - kl.15:00 AVLYST: Your shadow – Dreamscreen Productions / Kristina Gjems (NO)

23. april - kl.20:45 AVLYST: +- – Corentin JPM LEVEN (NO)

23. april - kl.19:30 AVLYST: Seeking Unicorns – Chiara Bersani (IT)

23. april - kl.18:00 AVLYST: Your shadow – Dreamscreen Productions / Kristina Gjems (NO)

22. april - kl.21:00 AVLYST: Fifty ways to leave a shape – Siri Jøntvedt (NO)

22. april - kl.19:30 AVLYST: Entitled – Stian Danielsen (NO)

22. april - kl.18:00 AVLYST: Shadow Ground – Michael Aspli / Art Force (NO)

22. april - kl.14:00 AVLYST: Shadow Ground – Michael Aspli / Art Force (NO)

21. april - kl.20:00 AVLYST: TIDE – Bára Sigfúsdóttir og Eivind Lønning (IS/NO)

21. april - kl.18:00 AVLYST: The Olympic Games – BERSANI | D’AGOSTIN (IT)

21. april - kl.12:30 AVLYST: «The Missing Score, A Requiem for a Solo» – Maryam Bagheri Nesami (IR)

29. mars - kl.14:00 AVLYST: Barnesøndag: We are Symphony – Oslo Koreografiske (NO)

29. mars - kl.12:00 AVLYST: Barnesøndag: We are Symphony – Oslo Koreografiske (NO)

23. februar - kl.14:00 Barnesøndag: Vera og Vannet – Bird & Bat (IS)

23. februar - kl.12:00 Barnesøndag: Vera og Vannet – Bird & Bat (IS)

26. januar - kl.13:30 Barnesøndag: Baby becomings + Lydhør tegning

26. januar - kl.12:00 Barnesøndag: Baby becomings + Lydhør tegning

14. november - kl.19:00 Betydningen av bevegelse – Cecilie Lindeman Steen / Kulturhuset i Namsos

12. november - kl.19:00 Betydningen av bevegelse – Cecilie Lindeman Steen / Orkdal Kulturscene

10. november - kl.18:00 Betydningen av bevegelse – Cecilie Lindeman Steen / Storstuggu på Røros

9. november - kl.18:00 I det fjerne, Troja – Magnus Myhr (NO) / Dansefestival Barents

8. november - kl.20:00 Tråd – Kompani Trondheim (NO)

22. oktober - kl.19:00 GLEMT – Simone Grøtte (NO)

16. oktober - kl.19:00 GLEMT – Simone Grøtte (NO)

5. oktober - kl.20:00 Vin&Valsen

5. oktober - kl.15:00 TIDE – Bára Sigfúsdóttir & Eivind Lønning

3. oktober - kl.19:00 TIDE – Bára Sigfúsdóttir & Eivind Lønning

26. mai - kl.13:30 Lulla – dybwikdans (NO) / Juba Juba festivalen

26. mai - kl.12:30 Lulla – dybwikdans (NO) / Juba Juba festivalen

26. mai - kl.11:30 Lulla – dybwikdans (NO) / Juba Juba festivalen

25. mai - kl.16:30 Lulla – dybwikdans (NO) / Juba Juba festivalen

25. mai - kl.15:30 Lulla – dybwikdans (NO) / Juba Juba festivalen

25. mai - kl.14:30 Lulla – dybwikdans (NO) / Juba Juba festivalen

7. april - kl.14:00 Babysøndag: Lulla – dybwikdans (NO) / Teatret Vårt

7. april - kl.13:00 Babysøndag: Lulla – dybwikdans (NO) / Teatret Vårt

7. april - kl.11:00 Babysøndag: Lulla – dybwikdans (NO) / Teatret Vårt

6. april - kl.21:00 Ulf goes Religious part 2/Brother-Making – ULF (NO)

6. april - kl.19:00 Breathe! Do not breathe! – Liis Vares (EG)

6. april - kl.15:30 Elastic Bonding – Malin Bülow (SE)

6. april - kl.14:30 Prinsessen på erten – dybwikdans (NO) / Teatret Vårt

6. april - kl.14:00 Deceptive Cadence – Buxbom & Palmer (NO/DK)

6. april - kl.13:00 Prinsessen på erten – dybwikdans (NO) / Teatret Vårt

6. april - kl.11:00 Prinsessen på erten – dybwikdans (NO) / Teatret Vårt

6. april - kl.11:00 Elastic Bonding – Malin Bülow (SE)

5. april - kl.19:30 Steelo & Th’Future – Th’Line (NO)

5. april - kl.18:00 Elastic Bonding – Malin Bülow (SE)

5. april - kl.13:00 SPOTS ARE BACK – Montage Dansekompani (NO)

4. april - kl.20:00 Lightness: Fleire – Solveig Styve Holte (NO)

4. april - kl.18:30 SPOTS ARE BACK – Montage Dansekompani (NO)

4. april - kl.17:00 Prinsessen på erten – dybwikdans (NO)

3. april - kl.20:00 Everything Remains – JULI/JON (FI/SE/NO)

3. april - kl.13:00 Lulla – dybwikdans (NO)

2. april - kl.21:00 hello brother – Geir Hytten (NO)

2. april - kl.20:00 Betydningen av bevegelse – Cecilie Lindeman Steen (NO)

2. april - kl.13:00 Innenfra og ut – Teater og Dans Bak Murene (NO)

23. februar - kl.13:00 Prinsessen på erten – dybwikdans (NO) / Festiviteten

23. februar - kl.11:30 Prinsessen på erten – dybwikdans (NO) / Festiviteten

28. november - kl.19:30 Make Me Dance – Panta Rei Danseteater (NO) / Teatret Vårt i Molde

27. november - kl.19:30 Make Me Dance – Panta Rei Danseteater (NO) / Teatret Vårt i Molde

26. november - kl.19:00 Make Me Dance – Panta Rei Danseteater (NO) / Orkdal Kulturscene

21. november - kl.19:00 Make Me Dance – Panta Rei Danseteater (NO) / Operaen i Kristiansund

19. november - kl.19:00 Make Me Dance – Panta Rei Danseteater (NO) / Storstuggu

5. november - kl.20:00 Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Oppdal

5. november - kl.18:00 Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Oppdal

4. november - kl.15:00 Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Trondheim Open

4. november - kl.13:00 Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Trondheim Open

3. november - kl.17:00 Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Trondheim

3. november - kl.15:00 Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Trondheim

1. november - kl.20:00 Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Teatret Vårt i Molde

1. november - kl.18:00 Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Teatret Vårt i Molde

31. oktober - kl.20:00 Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Teatret Vårt i Molde

28. oktober - kl.17:00 Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Storstuggu på Røros

27. oktober - kl.18:30 KLADEISEN – Terje Tjøme Mossige og Marianne Kjærsund

27. oktober - kl.16:00 KLADEISEN – Terje Tjøme Mossige og Marianne Kjærsund

4. oktober - kl.19:00 Make Me Dance – Panta Rei Danseteater (NO) / Verkstedhallen

15. september - kl.17:30 Dance To Dance To – Ludvig Daae (NO) / BASTARD

14. september - kl.18:30 Dance To Dance To – Ludvig Daae (NO) / BASTARD

2. september - kl.17:00 Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Orkdal Kulturscene

2. september - kl.15:00 Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Orkdal Kulturscene

1. september - kl.17:00 PREMIERE: Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Trondheim

1. september - kl.15:00 PREMIERE: Det vi ikke ser – Panta Rei Danseteater (NO) / Trondheim

7. juni - kl.19:30 Nina Therese Aune: «Utsikt og Innsikt»

9. mai - kl.19:00 Yodok III & Flønes/Sanders/Strugstad: «As We Fade Out Into The Sweet Stream Of Oblivion»

15. april - kl.00:00 Foto Multiplié 2018

14. april - kl.21:00 Sang, Stepp og Samtidsdans (Vers #2) – Rabagast (NO)

14. april - kl.20:00 Blanks – Ingrid Berger Myhre (NO)

14. april - kl.14:00 Hvor har du vært? – The Urban Playground Team (UK)

14. april - kl.11:30 Utstilling: Danselaboratoriet og Danseteateret

14. april - kl.11:30 Screening: Spirit Labour – Hugo Glendenning og Adrian Heathfield (UK)

13. april - kl.20:30 HYPERFRUIT – Ludvig Daae og Joanna Nordahl (NO/SE)

13. april - kl.20:00 Sang, Stepp og Samtidsdans (Vers #2) – Rabagast (NO)

13. april - kl.19:30 En til en, to, tre, fire eller femten – Terje Tjøme Mossige (NO)

13. april - kl.18:15 En til en, to, tre, fire eller femten – Terje Tjøme Mossige (NO)

13. april - kl.18:00 Hvor har du vært? – The Urban Playground Team (UK)

13. april - kl.16:00 Utstilling: Danselaboratoriet og Danseteateret

13. april - kl.16:00 Screening: Spirit Labour – Hugo Glendenning og Adrian Heathfield (UK)

13. april - kl.12:00 Sans og Samling – Becker/Fiksdal/Langgård (NO)

13. april - kl.10:30 Performance lecture – Teater Bak Murene (NO)

12. april - kl.21:30 Orgelet er en forlengelse av våre og Teigens lunger – ÅPNINGER (NO)

12. april - kl.19:30 AGAIN – zero visibility corp. (NO)

12. april - kl.18:00 Flakkande røynd – Rannei Grenne og Solveig Styve Holte (NO)

12. april - kl.17:00 Sans og Samling – Becker/Fiksdal/Langgård (NO)

12. april - kl.16:00 Utstilling: Danselaboratoriet og Danseteateret

12. april - kl.16:00 Screening: Spirit Labour – Hugo Glendenning og Adrian Heathfield (UK)

11. april - kl.22:30 Alle Angrer – ÅPNINGER (NO)

11. april - kl.21:00 Ravemachine – Doris Uhlich & Michael Turinski (AT)

11. april - kl.19:30 Bent Out of Shape – DEED (NO)

11. april - kl.18:00 Encryption – Tony Tran & Andreas Leonardsen (NO)

11. april - kl.16:00 Utstilling: Danselaboratoriet og Danseteateret

11. april - kl.16:00 Screening: Spirit Labour – Hugo Glendenning og Adrian Heathfield (UK)

11. april - kl.15:00 GRØNN – Magnus Myhr (NO)

11. april - kl.13:00 Bent Out of Shape – DEED (NO)

10. april - kl.22:15 Sang, Stepp og Samtidsdans (Vers #2) – Rabagast (NO)

10. april - kl.21:00 Ravemachine – Doris Uhlich & Michael Turinski (AT)

10. april - kl.19:00 FESTIVALÅPNING!

10. april - kl.18:00 OXYTRAIN – Biong/Schia (NO)

14. januar - kl.18:00 Trippelbill – Montage (NO)

13. januar - kl.18:00 Trippelbill – Montage (NO)

20. oktober - kl.19:00 Makt og avmakt – Tony Tran og Antero Hein (NO)

19. oktober - kl.19:00 Makt og avmakt – Tony Tran og Antero Hein (NO)

23. september - kl.15:00 You look like you – Y to C – Yaniv Cohen (NO/IL)

22. september - kl.18:00 You look like you – Y to C – Yaniv Cohen (NO/IL)

29. april - kl.20:00 How hard can it be? – Yaniv Cohen (IL/NO)

29. april - kl.18:00 The Valley – Inga & Rósa (IS)

27. april - kl.00:00 Dansens Dager minifestival

28. november - kl.19:30 Rotating Nora – IBP (NO) / Røros

23. november - kl.19:30 Rotating Nora – IBP (NO)

22. november - kl.19:30 Rotating Nora – IBP (NO)

29. oktober - kl.15:00 Overstått eller nært forestående + Ved siden av

28. oktober - kl.19:30 Overstått eller nært forestående + Ved siden av

29. august - kl.17:30 SVISJ! SVOSJ! – Husby/Kittelsen (NO)

17. april - kl.13:00 En sang fra oss – Mia Habib (NO)

16. april - kl.21:30 Lazyblood – Shalala (IS)

16. april - kl.19:00 Staging Ages – H2DANCE (SE/NO/UK)

16. april - kl.16:00 Let’s Begin With Our Body – Magnhild Fossum (NO)

16. april - kl.13:00 FF – Grenne/Holte (NO) + filmvisning: «De Grønne»

15. april - kl.21:00 A Lecture on Borderline Musicals – Shalala (IS)

15. april - kl.18:30 Hardly Ever – Wee/Francesco Scavetta (IT/NO)

15. april - kl.12:00 En sang fra oss – Mia Habib (NO)

14. april - kl.21:00 Dance For Me – Dance For Me (IS)

14. april - kl.18:00 Kritt + Pour Ethan – Mickaël Phelippeau (FR)

14. april - kl.17:00 Safarium – Landing (NO)

14. april - kl.12:00 En sang fra oss – Mia Habib (NO)

13. april - kl.21:00 Republika – Edhem Jesenković (BA)

13. april - kl.19:00 Kunstnerisk avkastning – Maja Roel (NO)

13. april - kl.18:00 Giving up is the hardest – Luis Della Mea (AR/NO)

13. april - kl.17:00 Safarium – Landing (NO)

12. april - kl.18:30 En sang fra oss – Mia Habib (NO)

12. april - kl.17:00 Safarium – Landing (NO)

12. april - kl.12:00 En sang fra oss – Mia Habib (NO)

5. desember - kl.19:00 Ingen har bedt om dette – Haagenschmagen (NO)

4. desember - kl.18:00 Den dansende veggen – Mari Bø (NO)

20. november - kl.19:30 One Theme on a Beautiful Thing – Christopher Arouni (NO)

9. november - kl.19:00 HER OG NÅ + Stol på meg

17. oktober - kl.19:30 The Guest

16. oktober - kl.19:30 The Guest

21. mars - kl.19:00 Åpen Scene for Dans 2015

8. november - kl.19:00 Åpen Scene for Dans høsten 2014

8. november - kl.19:00 Cme

7. november - kl.13:00 Cme

6. april - kl.18:30 Åpen Scene for Dans våren 2014

5. april - kl.20:00 BLACKOUT!

5. april - kl.18:30 Jorggáhallan

4. april - kl.20:00 No Title

4. april - kl.18:30 Fravær av Klarhet

3. april - kl.20:00 No Title

3. april - kl.18:30 PERFECT (im)PERFECTIONS – stories untold

3. april - kl.15:00 Fravær av Klarhet

2. april - kl.18:30 PERFECT (im)PERFECTIONS – stories untold

Vis kommende →
×