http://www.dansit.no/residens/nansen-opeide-da-far-du-ikke-komme-i-bursdagen-min/http://www.dansit.no/aktiviteter/how-to-read-water-4-anna-thu-schmidt-no-de/http://www.dansit.no/hjem/om-dansit/
Hva skjer
Vi tilbyr
Nyheter/utlysninger

Barne- og ungdomsprogram

Den siste søndagen i måneden inviterer DansiT og  Rosendal Teater til barne-og ungdomsprogram på Rosendal Teater!

På disse dagene skal huset fylles med forestillinger og aktiviteter for barn, unge og familier. Her finner du forestillinger av lokale, nasjonale og internasjonale kunstnere, i tillegg til ulike verksteder og store og små aktiviteter for små og store barn. I Rosendal kafé kan man nyte god og barnevennlig mat.

DansiT og Rosendal Teater begynte samarbeidet om barne- og ungdomsprogram høsten 2019, da vi ble samlokalisert på Rosendal Teater. Samarbeidet oppstod som følge av et felles ønske om å øke satsningen på scenekunst for barn og unge. Vi ønsker med dette prosjektet å legge til rette for at barn og unge i alle aldre skal ha muligheten til å jevnlig kunne oppleve variert scenekunst av høy kvalitet.

30. april - kl.11:00 Dip into: Break & Vogue

27. mars - kl.17:00 Chotto Xenos – Akram Khan Company (UK)

28. november - kl.15:30 Fyrsten – et teselskap om demokratiets forfall – Fabularium Produksjoner (NO)

28. november - kl.13:00 Fyrsten – et teselskap om demokratiets forfall – Fabularium Produksjoner (NO)

27. november - kl.15:30 Fyrsten – et teselskap om demokratiets forfall – Fabularium Produksjoner (NO)

27. november - kl.13:00 Fyrsten – et teselskap om demokratiets forfall – Fabularium Produksjoner (NO)

31. oktober - kl.16:30 Circus Absence – Absence Crew (NO)

31. oktober - kl.14:00 Sirkusverksted – Nidaros Nysirkus

31. oktober - kl.13:00 Circus Absence – Absence Crew (NO)

9. oktober - kl.19:00 Jakob – Tony Tran (NO)

8. oktober - kl.19:00 Jakob – Tony Tran (NO)

26. september - kl.17:00 FORELSKA! – Kompani Morell (NO)

26. september - kl.15:00 FORELSKA! – Kompani Morell (NO)

20. september - kl.22:00 Fest for byen

5. september - kl.15:00 Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

5. september - kl.13:00 Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

2. september - kl.18:00 Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

31. august - kl.18:00 Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

21. august - kl.00:00 Fest for byen

30. mai - kl.14:30 Flekker – Y to C – Yaniv Cohen (NO/IL)

30. mai - kl.13:00 Flekker – Y to C – Yaniv Cohen (NO/IL)

25. april - kl.15:00 UTSATT: Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

25. april - kl.13:00 UTSATT: Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

22. april - kl.18:00 UTSATT: Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

20. april - kl.18:00 UTSATT: Bouncing Narratives – Roza Moshtaghi (NO/IR)

27. mars - kl.16:00 DUS – Den Unge Scenen

27. mars - kl.14:00 DUS – Den Unge Scenen

27. mars - kl.12:00 DUS – Den Unge Scenen

26. mars - kl.16:00 DUS – Den Unge Scenen

26. mars - kl.14:00 DUS – Den Unge Scenen

26. mars - kl.12:00 DUS – Den Unge Scenen

28. februar - kl.15:00 FORELSKA! – Kompani Morell (NO)

28. februar - kl.13:00 FORELSKA! – Kompani Morell (NO)

21. februar - kl.15:00 Tumble in the Jungle – Inger Cecilie Bertrán de Lis (NO)

21. februar - kl.13:00 Tumble in the Jungle – Inger Cecilie Bertrán de Lis (NO)

29. november - kl.15:30 Våkenatt – Konstellasjonen (NO)

29. november - kl.14:00 gaME – Av Lorenc/Bartczak (PL)

29. november - kl.12:30 gaME – Av Lorenc/Bartczak (PL)

28. november - kl.15:00 Våkenatt – Konstellasjonen (NO)

28. november - kl.12:00 Våkenatt – Konstellasjonen (NO)

7. november - kl.11:30 UTSATT: Dip into: Breaking & Vogue – med ILL-Abilities og Cassandra Moldenhauer

25. oktober - kl.13:00 Verksted: Teater i en skoeske – Teater Fusentast

25. oktober - kl.12:00 Katitzi – Teater Fusentast (NO)

18. oktober - kl.14:00 Himmel og Hav – Teater Fot (NO)

18. oktober - kl.12:00 Himmel og Hav – Teater Fot (NO)

27. september - kl.15:00 INNI – Biong / Schia

27. september - kl.13:00 INNI – Biong / Schia

31. mai - kl.17:00 AVLYST: Garage – Cirka Teater (NO)

31. mai - kl.14:00 AVLYST: Garage – Cirka Teater (NO)

30. mai - kl.15:00 AVLYST: Garage – Cirka Teater (NO)

26. april - kl.15:00 AVLYST: Tumble in the Jungle – Inger Cecilie Bertrán de Lis (NO)

26. april - kl.13:00 AVLYST: Tumble in the Jungle – Inger Cecilie Bertrán de Lis (NO)

29. mars - kl.14:00 AVLYST: Barnesøndag: We are Symphony – Oslo Koreografiske (NO)

29. mars - kl.12:00 AVLYST: Barnesøndag: We are Symphony – Oslo Koreografiske (NO)

23. februar - kl.14:00 Barnesøndag: Vera og Vannet – Bird & Bat (IS)

23. februar - kl.12:00 Barnesøndag: Vera og Vannet – Bird & Bat (IS)

26. januar - kl.13:30 Barnesøndag: Baby becomings + Lydhør tegning

26. januar - kl.12:00 Barnesøndag: Baby becomings + Lydhør tegning

Vis kommende →
×